top of page

O nás

tiny-baby-foot.webp

Naše gynekologická ambulance má více než 30letou historii. Svým pacientkám zajišťujeme kromě základní zdravotní péče hrazené zdravotními pojišťovnami také doplňkové služby jak v oboru gynekologie, tak v oblasti léčby psychosomatických onemocnění, která jsou – nejen v gynekologii – více než četná.

 

Mnohaleté zkušenosti v oblasti Gestalt psychoterapie nám dávají zpětnou vazbu o vysoké účinnosti této metody při řešení psychosomatických obtíží. Jednou z nejdůležitějších podmínek úspěchu terapie je však motivace pacienta ke spolupráci.

 

V těhotenské poradně nabízíme kromě běžného sledování těhotných rovněž péči v nadstandardním režimu – kontinuální observaci vývoje plodu ultrazvukem, digitalizovaný záznam vyšetření plodu na flash disk a fotodokumentaci.
 
Samozřejmostí je možnost přítomnosti otce při vyšetření. V rámci nadstandardní péče má pacientka po celou dobu těhotenství k dispozici také telefonický kontakt na osobní mobil lékaře, který může v případě potřeby využít i mimo ordinační hodiny.

Personál

MUDr. Radim Martiník

MUDr. Radim Martiník

Po ukončení studia na UP Olomouc – katedra všeobecného lékařství – nastupuji v roce 1985 na místo sekundárního lékaře v nemocnici Ostrava-Fifejdy na gynekologicko-porodní oddělení.

 

Po složení atestace (1990) jsem pokračoval v praxi na gynekologické ambulanci v Ostravě-Porubě na tehdejší poliklinice, nyní EUC klinice. Služby a praxi jsem realizoval v nemocnici v Bílovci na gynekologicko-porodním oddělení pod vedením prim. MUDr. M. Vaculíka.

V současné době v rámci své gynekologické ambulantní praxe poskytuji též pomoc v oboru psychoterapie. Dokončil jsem 5letý výcvik v oboru Gestalt psychoterapie na institutu IVGT PRAHA.

Sestra Jana Padělková

Sestra Jana Padělková

Po ukončení střední zdravotnické školy v Ostravě-Vítkovicích jsem nastoupila do Vítkovické nemocnice na interní oddělení, krátkou dobu jsem sloužila také na kožním a plicním oddělení. Po mateřské dovolené jsem pracovala v téže nemocnici na gynekologickém oddělení.

 

Od roku 1997 působím v ordinaci Dr. Martiníka. V roce 2005 jsem získala osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu. 

bottom of page